Tysiące przejazdów i rekordowa frekwencja. „Rowerowy Maj” porwał najmłodszych
Maj po raz kolejny upłynął pod znakiem aktywności, dobrej zabawy i ekologicznych wyborów. Tegoroczna edycja „Rowerowego Maja” pokazała, że dzieci i młodzież z naszej gminy chętnie wybierają zdrowe nawyki i codzienny ruch. Ulice zapełniły się rowerami, hulajnogami, rolkami i deskorolkami, a imponujące wyniki